OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Oferujemy kompleksową obsługę przedsiębiorców, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni oraz instytucji, w tym szkół oraz szpitali w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych. Działamy w oparciu o najwyższe standardy, aktualnie obowiązujące normy i przepisy polskiego prawa.

W ramach naszych usług oferujemy:

 • Audyt bezpieczeństwa danych osobowych

  Celem audytu jest stwierdzenie zgodności sposobu przetwarzania danych osobowych w firmie, z obowiązującymi w Polsce w tym zakresie przepisami prawa, w szczególności ustawą o ochronie danych osobowych, tj. z dnia 26 czerwca 2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182).

 • Przygotowanie i wdrożenie dokumentacji ochrony danych osobowych

  Zgodnie z Ustawą każdy podmiot przetwarzający dane osobowe jest zobowiązany przygotować oraz wdrożyć dokumentację dotyczącą ochrony danych osobowych, w szczególności: 

  • Polityka Bezpieczeństwa Danych Osobowych;
  • Instrukcja Zarządzania Systemem Informatycznym;
  • Inne dokumenty i formularze związane z przetwarzaniem danych osobowych, m.in. upoważnienia do przetwarzania danych osobowych, klauzule poufności, klauzule zgód, powołanie na stanowisko Administratora Bezpieczeństwa Informacji, umowa o powierzeniu przetwarzania danych osobowych, zbiory i ewidencje itp.
 • Rejestracja zbiorów danych

  W ramach naszej oferty dokonujemy przeglądu danych osobowych oraz wypełnianiamy wnioski rejestracyjnych do GIODO dla wszystkich wymagających rejestracji zbiorów danych osobowych.

 • Outsourcing funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji (ABI)

  Usługa polega na przekazaniu naszemu specjaliście ds. ochrony danych osobowych obowiązków związanych z ochroną danych osobowych, m.in. szkolenie pracowników, nadawanie upoważnień i ich ewidencja, opracowanie i aktualizacja dokumentacji.

 • Szkolenia zamknięte

  Oferujemy realizowane na zamówienie szkolenia dedykowane według potrzeb Klienta. 

   

  ZAMÓW JEDEN Z PONIŻSZYCH PAKIETÓW LUB ZADZWOŃ POD NUMER 501 074 486.
 

PAKIET MINIMUM

PAKIET OPTYMALNY

PAKIET KOMPLEKSOWY

Audyt BDO
Opracowanie i wdrożenie dokumentacji ODO
Rejestracja zbiorów i/lub zgłoszenie ABI
Szkolenie zamknięte -
12 miesięczna opieka ABI - -
Cena od 999zł od 1999zł od 4999zł
 

* Ceny mogą ulec zmianie m.in. w zależności od lokalizacji jednostki, ilości zatrudnionych osób oraz indywidualnych ustaleń z klientem. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.